0

Pronájem restaurace, Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem restaurace, Praha-západ. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem restaurace a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (3)

Libčice n.Vlt.,komerční prostory

Zařazení: pronájem restaurace Libčice nad Vltavou Libčice nad Vltavou

Stav restaurace: dobrý

Pronajmu komerční prostory v Libčicích n.Vlt. k jakémukoli účelu.Nyní zaběhnutá restaurace,pivnice.

Pronájem, restaurace, Mníšek pod Brdy, 75 m²

Zařazení: pronájem restaurace Mníšek pod Brdy Mníšek pod Brdy

Stav restaurace: velmi dobrý

Reality 11 Vám zprostředkují přenechání nájmu krásné, prosperujicí kavárny s cukrárnou v Mníšku pod Brdy na Praze západ. Jedná se o zkolaudovanou kavárnu s cukrárnou,(lze zde provozovat také občerstvevení), dispozičně řešenou třemi místnostmi + zázemí...

Pronájem, restaurace, Davle, ul. Jílovská

Zařazení: pronájem restaurace Davle Sázava

Stav restaurace: velmi dobrý

Nabízím k pronájmu zavedenou restauraci v Davli, která se nachází na vlakovém nádraží. Po rekonstrukci- všechny rozvody, voda, elektřina, topení, podlahy. Kompletně zařízeno. Restaurace je nyní v provozu ze stálou klientelou. Více informací v RK.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem restaurace a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.