0

Pronájem ubytovací prostory, Praha

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ubytovací prostory, Praha. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ubytovací prostory a lokalitě Praha odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, ubytování, Praha, 125 m²

Zařazení: pronájem ubytovací prostory Praha 8 Karlín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout postoupení nájmu luxusního a dobře zavedeného apartmánu na Praze 8, Sokolovské ulici. Apartmán je situován v blízkosti metra C Florenc, v rekonstruovaném činžovním domě s výbornou dopravní dostupností do centra města ( tramvaje,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ubytovací prostory a lokalitě Praha z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Přilehlé městské části

Nabídka nemovitostí v přilehlých městských částech: Pokud hledáte nemovitost v jiné městské části, vložte název této městské části do pole "Upřesnění lokality" na vyhledávacím formuláři a klikněte na tlačítko Hledat.