0

Pronájem ubytovací prostory, Praha

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ubytovací prostory, Praha. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ubytovací prostory a lokalitě Praha odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem ubytovacího zařízení o velikosti cca 2.700 m2.

Zařazení: pronájem ubytovací prostory Praha 1 Nové Město

Stav nemovitosti: dobrý

Dovolujeme si vám nabídnout převzetí nájemní smlouvu k zrekonstruovanému baroknímu Zámek Čechtice za odstupní částku s ročním výnosem 40 %. Hotel se nachází ve Středočeském kraji na Vlašimsku s dobrou dostupností do Prahy a Brna ( dálnice D1 ). Zámek...

Pronájem kanceláří o velikosti 2.164m2, Praha 8 - Karlín, ul. Za poříčskou bránou

Zařazení: pronájem ubytovací prostory Praha 8 Karlín - Praha 8

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout kancelářské prostory o velikosti 2.164m2 na Praze 8, hned u metra Florenc. Prostory jsou rozděleny na několik místností, ale není problém dispozičně upravit dle přání klienta. Prostory jsou rozděleny do pěti pater, přičemž...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ubytovací prostory a lokalitě Praha z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Přilehlé městské části

Nabídka nemovitostí v přilehlých městských částech: Pokud hledáte nemovitost v jiné městské části, vložte název této městské části do pole "Upřesnění lokality" na vyhledávacím formuláři a klikněte na tlačítko Hledat.