0

Pronájem ostatních nemovitostí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí. Celkem 363 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (363)

Zděná garáž 14 m2, Francouzská, Praha 2- Vinohrady

Zařazení: pronájem garáže Praha 2 Vinohrady

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

Zděná garáž 14 m2 (2,65m x 5,20 m) ve dvoře udržované cihlové budovy. Vjezd domem, šířka vjezdu 230 cm, garáž pod vlastním uzavřením, vhodné pouze pro parkování, ne jako skladové prostory, lokalita Vinohrad, pár minut do centra Prahy. Doporučujeme.

Pronájem, garáž, Ostrava, 20 m²

Zařazení: pronájem garáže Ostrava-Zábřeh

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízím k pronájmu garáž v parkovacím domě v Ostravě - Zábřehu na ul. Pavlovova v družstevním vlastnictví o celkové výměře 20 m2. Jedná se o bezpečný a velmi suchý prostor ve vícepatrové budově, kde mají přístup jen majitelé garáží (vstup do budovy je...

Pronájem, garáž, Havířov, 983 m²

Zařazení: pronájem garáže Havířov-Šumbark

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme možnost venkovních garážových stání v komplexu restaurace Avanti, v Havířově - Šumbarku, možnost bezpečného parkování v oploceném, uzamčeném prostoru. Doporučujeme novou příležitost za nízké poplatky.Možnost parkování nákladních aut.

Pronájem garážového stání

Zařazení: pronájem garáže Praha 5 Jinonice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem garážového stání v ulici u Kříže kousek od metra Jinonice.

Pronájem, garáž, Jindřichův Hradec

Zařazení: pronájem garáže Jindřichův Hradec

Stav nemovitosti: novostavba

Pronájem garáže ve zděné novostavbě domu na sídl. Vajgar v Jindřichově Hradci. Celková plocha 18 m2, garáž je vytápěna, zavedena elektřina, vrata na dálkové ovládání. Garáž se nachází v přízemí bytového domu, který je střežen kamerovým systémem. Volná...

Praha 9, Prosek - pronájem garážové stání 1100 Kč

Zařazení: pronájem garáže Praha 9 Prosek

Stav nemovitosti: novostavba

Pronájem garážového stání 2,45x5,5 m za 1100 Kč včetně poplatků, kauce 1 nájem a 500 Kč záloha na ovladač vrat. Pronájem garážového stání 3,1x5,5 m za 1300 Kč včetně poplatků. Pronájem garážového stání 3,45x5,5 m za 1400 Kč včetně poplatků.

Pronájem garáže -- ulice Slavíkova, Ostrava-Poruba

Zařazení: pronájem garáže Ostrava-Poruba

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž o velikosti cca 12 metru. V garáži je stání pro jedno vozidlo + 1 motorku. V garáži je elektřina, držák na kolo, či skříňku. Garáž je v pěkné lokalitě v garážovém komplexu na ulici Slavíkoa v Ostravě- Porubě. Při dlouhodobějším...

Pronájem, Karviná, 21 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže v Karviné Novém - Městě Garáž s elektřinou se nachází v Karviné-Novém Městě u Hornické nemocnice, v areálu myčka, pronájem je možný ihned a dlouhodobě. Ušetříte za provizi pro kancelář-poplatek za vyřízení je zdarma. Kontaktujte makléře...

Pronájem, Ostrava, 265 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Ostrava-Hrabůvka

Stav nemovitosti: dobrý

Garáže, dílny a kanceláře Nabízíme k pronájmu i po částech prostory v areálu Haldy Hrabůvka. K dispozici celkem 8 různých prostor - 2 garáže (každá 15m2), 1 sklad (71m2) a 2 dílny (73 a 91m2)(výška vrat u dílen a garáží je 237cm a šířka 234cm), vše...

Pronájem garážového stání v ulici Jeseniova na Žižkově, Praha 3

Zařazení: pronájem garáže Praha 3 Žižkov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garážového stání o velikosti 15m2 v ulici Jeseniova v suterénu novostavby. Dům se nachází u parku Parukářka. Výborná doprava, nedaleko do centa. Volný od 1.1.2017 ( po dohodě možno 1.12.2016).

Pronájem, garáž, Praha, Žižkov, 13 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 3 Žižkov

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízím k pronájmu garážové stání v obytném domě Jeseniova 2862, Praha 3 Žižkov. V případě zájmu volejte 725 293 496. Klasická nájemní smlouva na dobu neurčitou. Nájemné 1500 Kč měsíčně + 420 Kč poplatky za služby.

Pronájem, garáž, Bukovec, 55 m²

Zařazení: pronájem garáže Bukovec

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zavedeného prodejního stánku v obci Bukovec, hraniční přechod do Polska. Jedná se o dřevěnou budovu napojenou na elektřinu, vodu, topení kamny. Prodejní sortiment převážně alkohol, cukrovinky. Velmi nízké náklady na provoz.

Garážové stání , OV, Harrachov - centrum

Zařazení: pronájem Harrachov

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme exkluzivně k pronájmu garážové stání se sklípkem v osobním vlastnictví v Harrachově Garážové stání je v apartmánovém domě v centru Harrachova, součástí je menší sklípek. přístupná, ve výborném stavu, s kvalitním zabezpečením. Mimo nájemné roční...

Pronájem, garáž, Praha 10, 15 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 10 Vinohrady

Stav nemovitosti: novostavba

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem garážového stání P10 Vinohrady Rezidence Korunní, novostavba. Vjezd na čipovou kartu, 24 hod. ostraha a recepce, kamerový systém. Dlouhodobý pronájem. Doporučuji! Ev. číslo: 587203.

Pronájem, garáž, Olomouc - Nová Ulice, 16 m²

Zařazení: pronájem garáže Olomouc - Nová Ulice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem garáže u ulice Okružní / jde o menší areál garáží /, s výklopnými vraty. Garáž je dostatečně velká i na velikost průměrného SUV. K dispozici v garáži je elektřina, zásuvka.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí z celkového počtu 363.

Často hledané: