0

Pronájem ostatních nemovitostí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí. Celkem 307 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (307)

Pronájem garážového stání

Zařazení: pronájem garáže Praha 5 Jinonice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem garážového stání v ulici u Kříže kousek od metra Jinonice.

Pronájem, garáž, Havířov, 983 m²

Zařazení: pronájem garáže Havířov-Šumbark

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme možnost venkovních garážových stání v komplexu restaurace Avanti, v Havířově - Šumbarku, možnost bezpečného parkování v oploceném, uzamčeném prostoru. Doporučujeme novou příležitost za nízké poplatky.Možnost parkování nákladních aut.

Garáž na Praze 5

Zařazení: pronájem garáže Praha 5 Smíchov

Stav nemovitosti: dobrý

Suchá uzavřená garáž o vel. 14 m2 na Praze 5 je situovaná poblíž Bertramky, metra Anděl, nákupní centrum Nový Smíchov, vše v dosahu několika málo minut. Vlastnictvím majitele domu, lze dlouhodobý nájemní vztah.

Pronájem, Garážové stání, Brno, 12 m²

Zařazení: pronájem Brno-Brno-Královo Pole

Stav nemovitosti: velmi dobrý

K pronájmu nabízíme garážové stání ve vyhledávané lokalitě Brno - Královo Pole na ulici Chodská. Vjezd do garáží na dálkové ovládání. Garážové stání je dále zabezpečeno pohybovým čidlem napojené na bezpečnostní službu. Pro více informací volejte uvedeného...

Sleva 30%
990,- Kč
690,- Kč

Pronájem, garáž, Staříč, 13 m²

Zařazení: pronájem garáže Staříč

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu suchou a prostornou garáž s pohodlným vjezdem přímo z hlavní komunikace v řadové zástavbě v blízkosti centra obce Staříč. V garáži zavedena elektřina. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby...

Pronájem, garáž, Brno - Trnitá, 15 m²

Zařazení: pronájem garáže Brno-Brno-střed

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v centru Brna na ul. Cyrilská. CP.: cca15 m2. Garáž je bez vody, el. ano. Volná ihned. Možno využít i jako sklad.

Parkovací stání Praha 5 Smíchov poblíž metra B - Anděl

Zařazení: pronájem garáže Praha 5 Smíchov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Hlídané parkovací stání ve vnitrobloku novostavby na Smíchově, ul. Staropramenná, poblíž Careffouru a metra B - Anděl !

Pronájem, garáž, Brno - Stránice, 21 m²

Zařazení: pronájem garáže Brno-Brno-střed

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dovolujeme si vám nabídnout pronájem garáže s dálkově ovládanými vraty o výměře 21 m2 na ulici Mahenova v Masarykově čtvrti. Jedná se o klidnou a bezpečnou rezidenční část města nedaleko ulic Úvoz a Údolní, které trpí naprostým nedostatkem parkovacích...

Pronájem, garáž, Bukovec, 55 m²

Zařazení: pronájem garáže Bukovec

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zavedeného prodejního stánku v obci Bukovec, hraniční přechod do Polska. Jedná se o dřevěnou budovu napojenou na elektřinu, vodu, topení kamny. Prodejní sortiment převážně alkohol, cukrovinky. Velmi nízké náklady na provoz.

Pronájem, Ostatní, Ostatní, Praha

Zařazení: pronájem Praha Praha

Stav nemovitosti: -

Pronájem nebytových prostor-pouze za účelem umístění sídla společnosti (virtuální kancelář). Lukrativní lokalita-Praha 10-Vinohrady-Korunní. Přímo od majitele. Činžovní dům po rekonstrukci. Jasné transparentní podmínky. Ve smlouvě neuvádím „virtuální...

Pronájem parkovacího stání Irská ul. - Terasy Č. Vrch

Zařazení: pronájem garáže Praha 6 Vokovice

Stav nemovitosti: novostavba

Rádi bychom Vám nabídli pronájem parkovacího stání v podzemních garážích komplexu Terasy Červený vrch ve Vokovicích. Garáže jsou monitorovány, v komplexu je recepce 24/7.

Pronájem, garáž, Mariánské Lázně, 22 m²

Zařazení: pronájem garáže Mariánské Lázně

Stav nemovitosti: dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem řadové garáže v Mariánských Lázních - panská pole. Garáž je o rozloze 22 m², je suchá a nachází se v žádané lokalitě Mariásnských Lázní. Garáž je vhodná jak na parkování automobilu, tak na úschovu věcí. Měsíční...

Pronájem, garáž, Ostrava - Zábřeh, 76 m²

Zařazení: pronájem garáže Ostrava-Ostrava-Jih

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zděné vytápěné garáže se skladem (dílnou) 76 m2 v Ostravě – Zábřehu na ulici U Studia. V prostorách je zavedena elektřina (příkon 220V až 400V) a přívod vody. Možnost využití společného sociálního zázemí. Vjezd ke garáži z ulice Jugoslávská,...

Praha, pronájem garážového stání, ulice Na Neklance

Zařazení: pronájem garáže Praha 5 Smíchov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem garážového stání v bytovém domě s vjezdem a výjezdem do Radlické ulice. Samotné stání se nachází blízko vjezdu.

Praha, prostorná garáž k pronájmu, ulice Kloboučnická, Nusle

Zařazení: pronájem garáže Praha 4 Nusle

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem širokého garážového stání v nové rezidenční budově v ulici Kloboučnická na Praze 4 Nusle. Garáže jsou 24 hodin denně hlídány kamerovým systémem. Blízko k MHD. Klidná lokalita nedaleko do centra Prahy.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí z celkového počtu 307.

Často hledané: