0

Pronájem ostatních nemovitostí Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Benešov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem podzemního garážového stání, 15 m2, U Pivovaru, Benešov.

Zařazení: pronájem Benešov

Stav nemovitosti: novostavba

Pronájem podzemního garážového stání, 15 m2, U Pivovaru, Benešov. Jedná se o garážové stání v novém bytovém domě nedaleko centra Benešova na ulici U Pivovaru. Vjezd a výjezd z Černoleské ulice (Pod Lihovarem). V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti...

Pronájem, garáž, 16m2, Benešov u Prahy

Zařazení: pronájem garáže Benešov

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

Pronájem garáže o celkové ploše 16 m2 v Benešově u Prahy. Garáž je zateplena, voda, elektřina, vlastní elektroměr, nová betonová podlaha, letkové osvětlení, nová větší vrata. Nájemné je uvedeno vč.zálohy na elektrickou energii a fond oprav.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Benešov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.