0

Pronájem ostatních nemovitostí Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Benešov. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem podzemního garážového stání, 15 m2, U Pivovaru, Benešov.

Zařazení: pronájem Benešov

Stav nemovitosti: novostavba

Pronájem podzemního garážového stání, 15 m2, U Pivovaru, Benešov. Jedná se o garážové stání v novém bytovém domě nedaleko centra Benešova na ulici U Pivovaru. Vjezd a výjezd z Černoleské ulice (Pod Lihovarem). V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti...

Pronájem, garáž, 16 m2, Benešov, Na Spořilově

Zařazení: pronájem garáže Benešov

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže o celkové výměře 16 m2 v Benešově Na Spořilově. Garáž s manuálním otvíráním je po celkové rekonstrukci. Suchá, čistě vymalovaná, betonová podlaha, voda zavedena, ohřev průtokovým ohřívačem. Volná ihned, info u makléře.

Pronájem, garáž, Benešov, 200 m²

Zařazení: pronájem garáže Benešov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Zprostředkujeme Vám 2-3 krytá parkovací stání nedaleko centra Benešova, která se nacházejí v uzamčeném prostoru v Antuškově ulici. Tyto mohou být taktéž součástí pronájmu nebytových prostor o výměře 24m² nacházející se v objektu. Ev. číslo: 21296. Energetický...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Benešov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.