0

Pronájem ostatních nemovitostí Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Beroun. Celkem 4 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem, garážové stání, Beroun - Centrum

Zařazení: pronájem garáže Beroun

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dlouhodobý pronájem garážového stání pod cihlovým domem v Havlíčkové ulici v Berouně. Vjezd na dálkové ovládání, automatické osvětlení (čidla), pravidelný úklid garážových stání. Možnost východu z garáží přes dvůr domu.

Pronájem, garáž, Beroun, 19 m²

Zařazení: pronájem garáže Beroun

Stav nemovitosti: novostavba

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem garáže o výměře 19 m², nacházející se v centru města Beroun. Jedná se o garáž umístěnou v uzavřeném dvoře. Volné ihned. Ev. číslo: 592893.

Garážové parkovací stání, Beroun - Hlinky

Zařazení: pronájem garáže Beroun

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme k pronájmu garážové parkovací stání v novém bytovém domě "Rezidence 25" v Berouně, ve Hlinkách, nedaleko centra. Parkovací místo se nachází v prostorné garáži, osvětlené elektrickými zářivkami s pohybovým senzorem. Vjezd do garáže zajišťují...

Garážové parkovací stání - Rezidence Nábřeží - Beroun

Zařazení: pronájem garáže Beroun

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme k pronájmu garážové parkovací stání v prostorné společné garáži, nového bytového domu cca 3 minuty od centra Berouna. Nový cihlový bytový dům se nachází ve velice žádané lokalitě - Rezidence Nábřeží. Vjezd do garáže zajišťují pojezdová,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Beroun z celkového počtu 4.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.