0

Pronájem ostatních nemovitostí Blansko

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Blansko. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Blansko odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem garáže v Boskovicích, Garáž k pronájmu Boskovice

Zařazení: pronájem garáže Blansko, Boskovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu garáž naproti židovskému hřbitovu v Boskovicích. Jedná se o první garáž ve spodní řadě garáží, poblíž ulice Bílkova. Volná k dispozici je ihned. V garáži není elektřina. Cena měsíčního pronájmu je 1.000,- Kč. Při platbě na rok...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Blansko z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Blansko se nachází v severní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Pardubickým krajem a na západě s krajem Vysočinou. Povrch okresu je členitý. Charakterizují ho především vrchoviny. Jihovýchodní část patří k Drahanské vrchovině. Územím protéka směrem od severu k jihu řeka Svitava. Rozloha okresu je 862 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 107 tisíc a hustota osídlení byla 124 osob na km2. Okres se člení na 116 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Blansko. K významným historickým památkám patří zámeky v Blansku, Boskovicích, Kunštátě a Lysicích.