0

Pronájem ostatních nemovitostí Bruntál

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Bruntál. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Bruntál odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, dvougaráž, 39 m2, Bruntál

Zařazení: pronájem garáže Bruntál

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem dvougaráže s výměrou 39 m2 s výhodnou polohou v centru města Bruntál kousek od hlavní cesty. Další parkovací prostory u nemovitosti. Prostorná garáž, vhodná i pro dodávku, dílnu či sklad. Parkování aut za sebou. Možnost využívání elektřiny,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Bruntál z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Bruntál leží v severozápadní části Moravskoslezského kraje. Na západě sousedí s Olomouckým krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. S rozlohou 1549 km2 je největším okresem kraje. Povrch je převážně pahorkatinný. Na západě zasahuje na území Hrubý Jeseník. Nejvyšší horou je Praděd s nadmořskou výškou 1491 metrů. Významné řeky okresu jsou Opava a Moravice. Na Moravici se nachází vodní nádrž Slezská Harta. Počet obyvatel v okrese je 98 tisíc a hustota zalidnění činí 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 68 obcí má 7 statut města. Sídlem okresu je město Bruntál.