0

Pronájem ostatních nemovitostí Cheb

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Cheb. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Cheb odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, garáž, 21 m2, Cheb, Na Vízu

Zařazení: pronájem garáže Cheb

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu řadovou garáž o výměře 21 m2, elektrický proud není zaveden. Garáž má plechová vrata, je v zachovalém stavu. Majitel vyžaduje nájem na půl roku dopředu (3950 Kč) + provize RK. K dispozici ihned.

Pronájem, pozemek s garážemi, 1461 m2, Mariánské Lázně

Zařazení: pronájem garáže Cheb, Mariánské Lázně

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám pronájem pozemku 1304 m2 i s garážemi (157 m2), který lze pronajmout za 11 500,- Kč/měsíc. Tento komerční prostor se nachází v areálu hlavního nádraží a je celý oplocen. Pozemek disponuje pěti garážemi, kam je zavedena elektřina i voda....

Pronájem, garáž, 28 m2, Cheb, Na Vízu

Zařazení: pronájem garáže Cheb

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu řadovou garáž o výměře 28 m2. Garáž má plechová vyklápěcí vrata, je v zachovalém stavu, elektrika není zavedena Majitel vyžaduje nájem, vratnou kauci (2x nájem) + provize RK. K dispozici ihned.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Cheb z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Cheb se rozkládá v západní části Karlovarského kraje a zároveň je to i nejzápadnější okres v ČR. Na západě sousedí se Spolkovou republikou Německo a na jih s Plzeňským krajem. Rozloha okresu Cheb je 1046 km2. Počet obyvatel je 96 tisíc a hustota obyvatelstva je 92 obyvatel na km2. Nejvýše položeným místem okresu je vrchol Lesný s nadmořskou výškou 983 metrů, který patří do Slavkovského lesu. Okresem protéká řeka Ohře s přítokem Odrava. Dále zde můžeme najít vodní nádrže Jesenice a Skalka. Počet obcí v okresu Cheb je 40, z toho 10 má statut města. Sídlem je město Cheb.