0

Pronájem ostatních nemovitostí Chrudim

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Chrudim. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Chrudim odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, Skladových prostor, Chrudim, ul. Na ostrově

Zařazení: pronájem sklady Chrudim

Stav skladu: dobrý

Pronájem skladových prostor v Chrudimi. Celková plocha 165 m2. Možnost využití na pneuservis nebo uskladňování pneumatik a jiných věcí. Malá kancelář v prostoru. Volný ihned. Více informací u makléřky.

Pronájem, garáž, Chrudim, ul. Na Ostrově

Zařazení: pronájem garáže Chrudim

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem plechové garáže v Chrudimi, ul. Na ostrově. Celková plocha 60 m2. Plechová garáž je oplocená a hlídaná. Volný ihned. Více informací u makléřky.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Chrudim z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Chrudim se rozprostírá na jihozápadě Pardubického kraje. Na jihu sousedí s krajem Vysočina a na západě se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 993 km2. Celkový počet obyvatel je 104 tisíc a hustota osídlení je 105 osob na km2. Okres je rozdělen na 108 obcí (11 měst). Povrch okresu je členitý. Na jihu zasahují do území Žďárské vrchy, jihozápadem se táhnou Železné hory a na severovýchodě je území tvořeno Českou tabulí. Nejvyšší bod okresu je 783 metrů nad mořem. Okresem protékají řeky Chrudimka s přítokem Novohradka a řeka Doubravka. K historickým památkám okresu patří státní zámek Slatiňany a zříceniny hradů Košumberk, Lichnice, Oheb a Rychmburk.