0

Pronájem ostatních nemovitostí Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Děčín. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, garáž, 19 m2, Děčín III, ul. Polabí

Zařazení: pronájem garáže Děčín

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu řadovou garáž se zastavěnou plochou 19 m2. Garáž je umístěna na klidném místě v ul. Polabí, Děčín III - Staré Město. V garáž je čistá, suchá, dobře udržovaná. Vrata dvoukřídlá kovová. Prostor je možné též využít jako sklad, či menší...

Pronájem garáže Šluknov

Zařazení: pronájem garáže Děčín, Šluknov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu prostornou garáž v obci Šluknov. Garáž o velikosti 21m2 je situována jako vnitřní, řadová. Vratná kauce/jistota je ve výši dvou nájmů. Cena měsíčního nájemného je 1 000,-Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu. Forma vytápění: Není.

Pronájem, garáž, 21 m2, Šluknov

Zařazení: pronájem garáže Děčín, Šluknov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž ve Šluknově o celkové ploše 21 m2, která se nachází v klidné části města v řadové zástavbě. Garáž je suchá, nová střešní krytina z kvalitní asfaltové lepenky. Příjezd ke garáži je po zpevněné obecní komunikaci. Garáž je možné...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Děčín z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.