0

Pronájem garáže

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem garáže. Celkem 297 nabídek v kategorii Pronájem garáže odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (297)

Pronájem, garáž, Havířov, 983 m²

Zařazení: pronájem garáže Havířov-Šumbark

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme možnost venkovních garážových stání v komplexu restaurace Avanti, v Havířově - Šumbarku, možnost bezpečného parkování v oploceném, uzamčeném prostoru. Doporučujeme novou příležitost za nízké poplatky.Možnost parkování nákladních aut.

Zděná garáž 14 m2, Francouzská, Praha 2- Vinohrady

Zařazení: pronájem garáže Praha 2 Vinohrady

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

Zděná garáž 14 m2 (2,65m x 5,20 m) ve dvoře udržované cihlové budovy. Vjezd domem, šířka vjezdu 230 cm, garáž pod vlastním uzavřením, vhodné pouze pro parkování, ne jako skladové prostory, lokalita Vinohrad, pár minut do centra Prahy. Doporučujeme.

Pronájem, garáž, Praha 18, 50 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 9 Letňany

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem garážového stání v novostavbě. Garáž se nachází na Praze 9 - Zlonická 703/2. V blízkosti MHD. Ev. číslo: 606918. Energetický štítek: G

Pronájem, garáž, Znojmo, Znojmo, 400 m²

Zařazení: pronájem garáže Znojmo

Stav nemovitosti: velmi dobrý

K pronájmu nabízíme parkovací stání v garážích v centru města. Dálkové ovládání vrat Vám zajistí bezproblémový vjezd i výjezd. Každé parkovací místo je označeno. Zaparkovat v centru již pro Vás bude maličkostí a hlavně, Vaše auto budete mít v bezpečí....

Pronájem, garáž, Praha 13, 14 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 5 Stodůlky

Stav nemovitosti: novostavba

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem garážového stání P5 Stodůlky, Smetáčkova ulice. Garážové stání v novostavbě bytového domu, vjezd na dálkové ovládání. Ev. číslo: 606412.

Pronájem, garáž, Praha, Záběhlice, 16 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 10 Záběhlice

Stav nemovitosti: dobrý

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout garážové stání k pronájmu. Stání o rozměru 16 m2 se nacházi pod obytným domem. Do této části mají přístup pouze majitelé těchto parkovacích stání. Příjezd z ulice Hvozdílová. Součástí tohoto prostoru...

Praha, garážové stání k pronájmu, ulice Na Maninách, Holešovice.

Zařazení: pronájem garáže Praha 7 Holešovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garážové stání v rezidentním domě Na Maninách na Praze7 - Holešovice. Garáže jsou 24 hodin denně hlídány kamerovým systémem. Blízko k MHD. Možno pronajmout také další garážové stání.

Pronájem garáže, 20 m², Písek - Budějovická

Zařazení: pronájem garáže Písek

Stav nemovitosti: novostavba

Pronájem garáže v centru Písku, ulice Budějovická, nová zástavba, 20 m². K pronajmutí od 1. 3. 2017

Praha, prostorná garáž k pronájmu, ulice Kloboučnická, Nusle

Zařazení: pronájem garáže Praha 4 Nusle

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem širokého garážového stání (původně pro vozíčkáře) v nové rezidenční budově v ulici Kloboučnická na Praze 4 Nusle. Garáže jsou 24 hodin denně hlídány kamerovým systémem. Možnost pronájmu i sklepu cca 5m2. Blízko k MHD. Klidná lokalita nedaleko...

Pronájem, garáž, Praha 8, 20 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 8 Troja

Stav nemovitosti: novostavba

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem samostatné uzamykatelné garáže v suterénu domu P8 Troja Hnězdenská. Garáž se nachází v novostavbě. Dlouhodobý pronájem. Doporučuji! Ev. číslo: 557459.

Exkluzivně nabízíme pronájem garážového stání Zakšínská ulice - Střížkov

Zařazení: pronájem garáže Praha 9 Střížkov

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně nabízíme pronájem garážového stání Zakšínská ulice - Střížkov

Pronájem, garáž, Praha - Vršovice, 15 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 10 Praha 10

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dlouhodobý pronájem garážového stání na hydraulickém zvedáku na adrese Praha 10 - Vršovice, ul. Kozácká. Garážové parkovací místo je k dispozici 24 hodin denně, a dále jsou zde automatická vjezdová vrata na dálkové ovládání pro vjezd a výjezd. Výška...

Pronájem, garáž, Bukovec, 55 m²

Zařazení: pronájem garáže Bukovec

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zavedeného prodejního stánku v obci Bukovec, hraniční přechod do Polska. Jedná se o dřevěnou budovu napojenou na elektřinu, vodu, topení kamny. Prodejní sortiment převážně alkohol, cukrovinky. Velmi nízké náklady na provoz.

Pronájem, garáž, Praha, Libeň, 10 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 8 Libeň

Stav nemovitosti: novostavba

Dlouhodobý nájem garážového stání (zakladače) nedaleko nemocnice Bulovka, Praha 8 Libeň, v projektu z roku 2002 - Kašparovo náměstí. Vjezd do garáží z ulice Krejčího. Nájem 1100 Kč měsíčně + poplatky 200 Kč měsíčně. Vratná kauce 1300 Kč.

Sleva 15%
1 300,- Kč
1 100,- Kč

Pronájem - Garáž ulice Nové Sídliště - Chlumčany

Zařazení: pronájem garáže Chlumčany

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže ulice Nové Sídliště - Chlumčany. Naše společnost Vám nabízí k dlouhodobému pronájmu řadovou garáž v Chlumčanech, ulice Nové sídliště. Celková plocha garáže činí 16 m2. Garáž se nachází v klidné zástavbě řadových garáží. Vjezd po asfaltové...

Sleva 6%
900,- Kč
850,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem garáže z celkového počtu 297.

Často hledané: