0

Pronájem garáže

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem garáže. Celkem 228 nabídek v kategorii Pronájem garáže odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (228)

Pronájem, garáž, Praha 3, 18 m²

Zařazení: pronájem garáže Praha 3 Vinohrady

Stav nemovitosti: novostavba

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem garážového parkovacího stání v suterénu rezidence Korunní Dvůr, Praha 3 - Vinohrady. Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte realitního makléře. Ev. číslo: 621425. Energetický štítek: G

Pronájem garážových stání v centru Českých Budějovic

Zařazení: pronájem garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme dlouhodobý pronájem garážových stání pro osobní automobily v novém obchodním domě v samém centru Českých Budějovic. Cena činí 1.790,- Kč měsíčně.

Pronájem, Garáž, Kladno

Zařazení: pronájem garáže Kladno

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v Kladně - Rozdělově. Garáž je připravená k užívání od 1.1.2019. Celková plocha činí 19 m2. V garáži je zavedena elektřina.

Pronájem, garáž, Hradec Králové, ul. Na Občinách

Zařazení: pronájem garáže Hradec Králové

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem krytého garážového stání v obytném komplexu Na Občinách v Hradci Králové v blízkosti MHD. Vjezd do garáží je přes roletová vrata na dálkové ovládání. Dobré zabezpečení. Vhodné i pro klienty, kteří přímo v tomto komplexu nebydlí. Celková plocha...

Pronajmu uzavřenou garáž nebo sklad v průmyslovém areálu, 18 m2, Říčany u Prahy

Zařazení: pronájem garáže Říčany Říčany

Stav nemovitosti: dobrý

Pronajmu uzavřenou garáž nebo sklad v průmyslovém areálu o velikosti cca 18 m2 v Říčanech u Prahy. Poslední dvě garáže k pronájmu.

Nájem parkovacích míst v uzavřeném areálu, Zadní Vinohrady, Chomutov

Zařazení: pronájem garáže Chomutov

Stav nemovitosti: -

Nájem parkovacích míst v uzavřeném areálu, Zadní Vinohrady, Chomutov. K nájmu je 16 parkovacích stání pro osobní automobily. Parkoviště umístěno v uzavřeném areálu s vlastní vjezdovou branou. Zpevněné parkovací stání se nachází na okraji sídliště s dobrou...

Pronájem garáže v Brně - Řečkovicích

Zařazení: pronájem garáže Brno

Stav nemovitosti: velmi dobrý

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu pronájem garáže v Brně - Řečkovicích, která se nachází v garážovém komplexu kousek od potravin Billa. Celková plocha garáže je 20m2. Garáž není napojena na el. energii. K dispozici ihned. Prohlídky možné po dohodě...

Pronájem, garáž, 70 m2, Jaroměř

Zařazení: pronájem garáže Jaroměř

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu pěkný komerční prostor k víceúčelovému využití (garáž, sklad, prodejna, opravna a jiné) o podlahové ploše 70 m2 v Jaroměři. Prostor lze rozšířit o skladové plochy - více info u makléře. Nemovitost se nachází na hlavním tahu Hradec...

Parkovací stání 18 m2, Horizont - Králův Dvůr

Zařazení: pronájem garáže Králův Dvůr

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem parkovacího stání v ulici Na Horizontu v Králově Dvoře, stání je zabezpečeno sklopnou parkovací zábranou.Volné ihned.

Pronájem garážového stání , nábřeží Závodu Míru, Pardubice

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Pardubice I

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronajmeme kryté garážové stání 15 m2 v bytovém domě v ulici nábřeží Závodu Míru. Vjezd z boku z parkoviště, dálkové ovládání vrat. Ihned volné.

Pronájem, garáž, Znojmo, Znojmo, 400 m²

Zařazení: pronájem garáže Znojmo

Stav nemovitosti: velmi dobrý

K pronájmu nabízíme parkovací stání v garážích v centru města. Dálkové ovládání vrat Vám zajistí bezproblémový vjezd i výjezd. Každé parkovací místo je označeno. Zaparkovat v centru již pro Vás bude maličkostí a hlavně, Vaše auto budete mít v bezpečí....

Nabízíme k pronájmu garáž v Karlových Varech, ulice Zbrojnická

Zařazení: pronájem garáže Karlovy Vary

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v Karlových Varech, ulice Zbrojnická. Řadová garáž o velikosti 21 m2 s elektrickými vraty. Do garáže je přivedena elektřina. Pronájem je dlouhodobý. K dispozici ihned. Veškeré informace Vám zodpovíme v naší realitní kanceláři.

Nabízíme k pronájmu garáž 20 m2, Plzeň, ulice Komenského

Zařazení: pronájem garáže Plzeň-Plzeň 1

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v Plzni, ulice Komenského. Garáž o velikosti 20 m2 v přízemí panelového domu. Elektřina zavedena. Pronájem je dlouhodobý. K dispozici ihned. Veškeré informace Vám rádi zodpovíme v naší realitní kanceláři.

Pronájem garáže Valašské Meziříčí

Zařazení: pronájem garáže Krásno nad Bečvou

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu řadovou garáž ve Valašském Meziříčí, lokalita za Autocentrem Lukáš. Funkční elektřina s podružným elektroměrem, pronajímatel požaduje platbu nájmu 6 měsíců dopředu.

Pronájm garáže o celkové ploše 18 m2 , lokalita České Budějovice 3, ul. Jírovcova

Zařazení: pronájem garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž o celkové ploše 18 m2 v dobrém a udržovaném stavu , která se nachází v zástavbě zděných řadových garáží u křižovatky ulice Jírovcova a Nádražní. Elelektřina 230 V je zde zavedena.K dispozici ihned. Nájem 1.250,-Kč/měsíc.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem garáže z celkového počtu 228.

Často hledané: