0

Pronájem garáže, Plzeň

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem garáže, Plzeň. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem garáže a lokalitě Plzeň odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, garáž, 18 m2, Plzeň, ul. Jiráskova

Zařazení: pronájem garáže Plzeň-Božkov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Na pronájem zděná řadová garáž v žádané lokalitě Plzeň-Slovany. Garáž je prázdná a suchá. Výhodou je zavedená elektřina a osvětlení. Garážová vrata jsou plechová s bezpečnostím zámkem. Příjezd po obecní komunikaci. K dispozici ihned. Platí se zde nájem...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem garáže a lokalitě Plzeň z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-město se se nachází v Plzeňském kraji. S rozlohou 261 km2 je to nejmenší okres kraje. Avšak s početem obyvatel 185 tisíc a hustototou obyvatelstva 711 obyvatel na km2 je to zároveň nejlidnatější okres kraje. Město Plzeň se leží v Plzeňské kotlině. Územím protékají řeky Berounka, Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále se zde vyskytuje vodní nádrž České údolí a Velký Bolevecký rybník. Celkový počet obcí je 15 a 2 mají statut města.