0

Pronájem ostatních nemovitostí Jeseník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Jeseník. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Jeseník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, garáž, Jeseník

Zařazení: pronájem garáže Jeseník

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu 21 m2 nebytových prostor, které by mohly sloužit jako garáž. Nachází se na okraji Jeseníku, směr Česká Ves. Po dohodě s majitelem je možno provést stavební úpravy - podlaha, výměna dveří na náklady pronajímatele. Pro bližší informace...

Pronájem, garáž, Jeseník

Zařazení: pronájem garáže Jeseník

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu 18 m2 nebytových prostor, které by mohly sloužit jako garáž. Nachází se na okraji Jeseníku, směr Česká Ves. Po dohodě s majitelem je možno provést stavební úpravy - podlaha, výměna dveří na náklady pronajímatele. Pro bližší informace...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Jeseník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jeseník se rozprostírá v severní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem a na severu a západě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 719 km2, což je nejméně v kraji. Povrch je velmi hornatý, na jihu se nachází Hrubý Jeseník a na severozápadě jsou Rychlebské hory. Směrem na sever se snižuje nadmořská výška. Na území okresu pramení řeka Opava a protéká tudy řeka Bělá. Jesenicko se skládá z 24 obcí, z nichž 5 má statut města. Počet obyvatel je asi 41 tisíc a hustota populace činí 57 osob na km2. Jesenicko láká především svou přírodou a léčebnými lazněmi.