0

Pronájem ostatních nemovitostí Jihlava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Jihlava. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Jihlava odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, Jihlava, 24 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Jihlava

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízím Vám pronájem řadové garáže, na ulici Telečská. Garáž má nový zámek. Elektřina je zavedena a je plně funkční. Majitel požaduje nájem ve výši 1000,- Kč. Též požaduje jednu vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Energie na nájemníka. Energetická...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Jihlava z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jihlava se rozprostírá ve středu kraje Vysočina. Na jihu sousedí s Jihočeským krajem. Okres má rozlohu 1199 km2, počet obyvatel je asi 113 tisíc a na 1 km2 připadá 94 osob. Z celkového počtu 123 obcí má 5 obcí statut města. Sídlem je město Jihlava. Na území okresu se rozkládá Českomoravská a Javořická vrchovina. Okresem protéká řeka Jihlava.