0

Pronájem ostatních nemovitostí Jihlava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Jihlava. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Jihlava odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, Jihlava, 24 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Jihlava

Stav nemovitosti: dobrý

V zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu garáž o celkové ploše 24 m2 nedaleko centra Jihlavy na ulici Telečská. Garáž je řadová a ihned volná k pronájmu. Centrum města je vzdáleno přibližně 5 minut jízdy autem. Energetická náročnost třídy G. Pro...

Pronájem, Rančířov, 300 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Jihlava, Rančířov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem garáže 300 m2 v areálu bývalých kasáren Jihlava, Pístov Garáž se nachází v bývalém vojenském areálu. Možnost využití prostor jako sklady apod. Vrata garáží jsou výsuvná plastová. Areál přes noc zabezpečen vrátným. Pro více informací...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Jihlava z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jihlava se rozprostírá ve středu kraje Vysočina. Na jihu sousedí s Jihočeským krajem. Okres má rozlohu 1199 km2, počet obyvatel je asi 113 tisíc a na 1 km2 připadá 94 osob. Z celkového počtu 123 obcí má 5 obcí statut města. Sídlem je město Jihlava. Na území okresu se rozkládá Českomoravská a Javořická vrchovina. Okresem protéká řeka Jihlava.