0

Pronájem ostatních nemovitostí Karviná

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Karviná. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Karviná odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, Karviná, 18 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Karviná

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže v Karviné Nabízíme k pronájmu garáž v Karviné. Garáž je v udržovaném pěkném stavu, suchá, bez vlhkosti. Pro více informací mi volejte na tel.č.775 610 464, ráda Vám domluvím prohlídku nebo zodpovím dotazy.

Pronájem, garáž, Karviná, 20 m²

Zařazení: pronájem garáže Karviná

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu garáž v dobrém stavu, která se nachází u Karvinské hornické nemocnice. Garáž je zděná s betonovou podlahou, elektřinou, plechovými vraty a elektřinou. Pro bližší informace a prohlídku mne kontaktujte.

Pronájem, garáž, Bohumín, ul. U Hřiště

Zařazení: pronájem garáže Karviná, Bohumín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže o celkové ploše 22 m2 v obci Bohumín - Skřečoň. Střecha po rekonstrukci, nová krytina, elektřina, betonová podlaha. Garáž je prostorná a suchá. Bližší informace u makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Karviná z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Karviná leží ve východní části Moravskoslezského kraje. Na východě hraničí s Polskem. Zaujímá rozlohu 356 km2 a je tak jedním z nejmenších okresu v ČR. Povrch území je téměř rovinný. Okres má velký poměr vodních ploch. Protékají tudy řeky Odra a Olše. Dále se zde nachází řada rybníku a vodní nádrž Těrlicko. Počet obyvatel je asi 275 tisíc a hustota zalidnění činí 772 obyvatel na km2. Okres Karviná se dělí na 17 obcí, z toho 7 má statut města. Sídlem okresu je město Karviná.