0

Pronájem ostatních nemovitostí Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Kladno. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, Vinný sklep, Kladno, 454 m²

Zařazení: pronájem Kladno

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronajmu bývalý bar 40 m2 v suterénu v pasáži z ulice TGM - pěší zóny. Vlastní vchod, dvě místnosti, 2x WC pro návštěvníky, WC pro personál zvlášť. Stylové, bar s pípou a základním vybavením, na podlaze dlažba, kamenné klenby. K dispozici výlohy v pasáži,...

Sleva 31%
8 000,- Kč
5 500,- Kč

Pronájem garáže, Ouvalova ulice, Slaný

Zařazení: pronájem garáže Kladno, Slaný

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž na ulici Ouvalova, Slaný (nad obchodem Kaufland). Garáž má 19 m2, je zde zavedena elektřina a je zabezpečena třemi zámky. Cena nájmu je 1000,-Kč a 1000,- Kč se skládá jako vratná kauce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Kladno z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.