0

Pronájem ostatních nemovitostí Kutná Hora

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Kutná Hora. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Kutná Hora odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, garáž, Kutná Hora, 19 m²

Zařazení: pronájem garáže Kutná Hora

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem garáže v osobním vlastnictví o výměře 19 m2 v Kutné Hoře, ulice Purkyňova, část Žižkov. Garáž je zabezpečena uzamykatelnými železnými dvoukřídlými vraty, podlaha je betonová. Je vyklizená a ihned k dispozici....

Pronájem, garáž, Čáslav - Nové Město

Zařazení: pronájem garáže Kutná Hora, Čáslav

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže v Čáslavi - Nové město, ul. Pražská. Garáž se nachází na uzavřeném prostranství, součástí garáže je i příjezdová cesta. Příjezdová cesta je na oploceném pozemku, garáž je pro 1 osobní auto. Elektrický proud je k dispozici hned vedle garáže....

Pronájem, garáž, 19 m2, Kutná Hora

Zařazení: pronájem garáže Kutná Hora

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže v Kutné Hoře u sběrného dvora. Garáž je v dobrém stavu, konstrukce zděná cihlová, podlaha betonová a střecha plechová. Garáž je pod dohledem kamery města Kutné Hory. Bližší informace vám poskytneme v realitní kanceláři.

Sleva 10%
1 000,- Kč
900,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Kutná Hora z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kutná je okrajovým okresem Středočeského kraje. Nachází se v jeho jihovýhodní části mezi toky Sázava a Labe. Okresním městem je Kutná Hora. Z celkového počtu 88 obcí získaly 4 obce statut města a 5 obcí je městysem. Rozlohou 917 km2 zabírá 4. pozici ve Středočeském kraji. V roce 2009 byl počet obyvatel v okrese 75 tísíc a hustota zalidnění je asi 82 obyvatel na km2.