0

Pronájem ostatních nemovitostí Liberecký kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Liberecký kraj. Celkem 8 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Liberecký kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (8)

Pronájem, garáž, Jablonec nad Nisou, 17 m²

Zařazení: pronájem garáže Jablonec nad Nisou

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem družstevní halové garáže v Jablonci n.N., Malá Janovská po celkové rekonstrukci - nové bezpečnostní vstupní vrata do objektu na dálkové ovládání a čipovou kartu. Rozměry : 16,5 m2 (5,60 x 2,95), výška 2,30 m, 1,80 m vrata. 2 zámky. El. 220V....

Bar, Jablonec nad Nisou

Zařazení: pronájem Jablonec nad Nisou

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem baru ve městě Jablonec nad Nisou. Bar se nachází v suterénu cihlového domu, součástí je i zahrádka s možností grilování. Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem. Nově zrekonstruované sociální zařízení.

Pronájem, Liberec, 18 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Liberec

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž na 1 osobní vozidlo. Garáž se nachází v ulici Údolní nedaleko horních kasáren v Liberci - Ruprechticích. Číslo zakázky 75893. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N75893.

Pronájem, garáž, 14 m2, Jablonec nad Nisou

Zařazení: pronájem garáže Jablonec nad Nisou

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem garáže - V Nivách v Jablonci nad Nisou. Garáž se nachází v centru města Jablonec nad Nisou. Nabízí možnost jak parkování tak i malé dílny. Je zde zavedena elektřina.

Pronájem, dvougaráž, Liberec - centrum, ul. Větrná

Zařazení: pronájem garáže Liberec-Liberec I-Staré Město

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem dvou garáží s vlastním pozemkem přímo v centru Liberce, mezi Malým náměstím a ulicí Větrná. Celková plocha je 46 m2, každá garáž má plochu 16 m2. Prostor před garážemi lze využívat jako dvě parkovací místa. Pronajímá se jako celek....

Pronájem, garáž, Smržovka, 64 m²

Zařazení: pronájem garáže Jablonec nad Nisou, Smržovka

Stav nemovitosti: velmi dobrý

K pronájmu nabízíme víceúčelový nebytový prostor s kanceláří ve Smržovce. Zastavěná plocha 63,8 m2. Nemovitost napojena na elektřinu 230/380V. Jde o stavbu z roku 2002. Vhodné pro uskladnění veteránů, drobné opravy, skladování apod. Volné ihned. Energetická...

Kryté garážové stání, Liberec - U Sila

Zařazení: pronájem garáže Liberec-Liberec-Vratislavice nad Nisou

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme k pronájmu kryté garážové stání v ulici U SIla ve Vratislavicích n. N. Podzemní garáž se nachází v novostavbě. Vjezd do garáže z boku domu, přes automatické garážové dveře. 2x ročně je prováděn kompletní úklid garáže firmou. Cena za úklid je...

Pronájem, garáž, Liberec, 24 m²

Zařazení: pronájem garáže Liberec-Liberec XV-Starý Harcov

Stav nemovitosti: dobrý

Naše společnost vám zprostředkuje pronájem zděné garáže pod sídlištěm Kunratická. Garáž má 24 m2 a je na jedno vozidlo. Má zavedenou elektřinu.Nájem činí 1800,-kč měsíčně. Při podpisu smlouvy vratná kauce 3600,-kč a odměna RK. Volná ihned.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Liberecký kraj z celkového počtu 8.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města