0

Pronájem ostatních nemovitostí Litoměřice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Litoměřice. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Litoměřice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, garáž 18 m2, Litoměřice, ul. Marie Majerové

Zařazení: pronájem garáže Litoměřice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž 18 m2 v řadové zástavbě v ulici Marie Majerové v Litoměřicích. Garáž je zděná, suchá v dobrém stavu s elektřinou 220 V (zásuvka + světlo). Garáž se nachází nedaleko sídliště a volná je ihned. Podlaha betonová,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Litoměřice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Litoměřice leží na východě Ústeckého kraje. Na severovýchodě sousedí s Libereckým krajem a na jihovýchodě se Středočeským krajem. Jeho rozloha činí 1032 km2. Jih okresu je rovinný a na severu se nachází České středohoří. Nejvýše položeným místem je vrchol Milešovky s nadmořskou výškou 837 metrů. Územím protékají řeky Labe a Ohře. V roce 2009 byl počet obyvatel okresu 118 tisíc a hustota zalidnění byla 114 obyvatel na km2. Z celkového počtu 105 obcí má 11 statut města. Sídlem je město Litoměřice.