0

Pronájem ostatních nemovitostí Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Louny. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, garáž, 20 m2, Žatec, ul. Třebízkého

Zařazení: pronájem garáže Louny, Žatec

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem garáže v prostorách bývalé kotelny. Garáž je suchá, prostorná a zabezpečená. K dispozici ihned. Doporučujeme osobní prohlídku.

Pronájem, garáž, 20 m2, Žatec, ul. Dukelská

Zařazení: pronájem garáže Louny, Žatec

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem garážového místa v prostorách bývalé kotelny. Garáž je suchá, prostorná a zabezpečená. K dispozici ihned. Doporučujeme osobní prohlídku.

Pronájem garáže Louny

Zařazení: pronájem garáže Louny

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízím k pronájmu garáž v Lounech v ulici Vladislavova (pod 3. ZŠ). Garáž je ve výborném stavu (zrekonstruovaná: vyměněná střecha + opravené zdi), velká 19 m2 a ve velmi žádané lokalitě. Jedinou nevýhodou je chybějící elektrika.

Informace o ceně u prodávajícího

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Louny z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.