0

Pronájem ostatních nemovitostí Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Mělník. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, garáž, Všetaty, 792 m²

Zařazení: pronájem garáže Mělník, Všetaty

Stav nemovitosti: dobrý

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitele pronájem skladových prostor - garáží 792 m² o obci Přívory. V areálu se nachází objekt s deseti garáži (792 m²), výrobní hala (1024 m²). Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Z důvodu,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Mělník z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.