0

Pronájem ostatních nemovitostí Mladá Boleslav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Mladá Boleslav. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Mladá Boleslav odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, garáž, Mladá Boleslav, 18 m²

Zařazení: pronájem garáže Mladá Boleslav

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízím k pronájmu garáž o velikosti 18m2. Nemovitost je v dobrém stavu, IS - elektřina. Garáž se nachází ve vyhledávané lokalitě Mladé Boleslavi, naproti 6.základní školy. Volná od 1.8.2017.

Pronájem, Mladá Boleslav, 21 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Mladá Boleslav

Stav nemovitosti: dobrý

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem zděné, řadové garáže, v přímém centru Mladé Boleslavi, přesto v blízkosti plynárny a Škoda auto,a.s.. Garáž je o celkové ploše 21 m2 a je opatřena sklopnými vraty na ruční ovládání. Celkově velmi dobrý stav. Elektřina...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji a je situován v severní okrajové části kraje. Území je členité, na jihu převládají roviny, kdežto na severu převládají pahorkatiny. Okresem protéká řeka Jizera. S rozlohou 1023 km2 je okres na 3. místě ve Středočeském kraji. Počet obyvatel okresu je asi 124 tisíc a hustota osídlení je okolo 120 obyvatel na km2. Ze 120 obcí v okrese je 8 měst a 5 městysů. Okresním městem je Mladá Boleslav.