0

Pronájem ostatních nemovitostí Most

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Most. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Most odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem 2 garáží, ul. Mikoláše Alše, Most

Zařazení: pronájem garáže Most

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Garáže k pronájmu o celkové výměře 70 m2. Garáže mají celkovou výměru 70 m2. Každá garáž mje o výměře 30 m2 + menší uložný prostor 10 m2. Do garáží je zavedena elektřina. Garážová vrata jsou na dalkové ovládání. Možnost parkování před garáží. Měsíční...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Most z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres most se nachází na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu činí pouze 467 km2 a je tak druhým nejmenším okresem v kraji. V roce 2009 byl počet obyvatel na území okresu 117 tisíc a hustota osídlení byla 250 obybatel na km2. Z celkového počtu 26 obcí má 6 statut města. Sídlem okresu je město Most. Povrch území je členitý. Na severu se nachází Krušné hory, na jihovýchodě jsou výběžky Českého středohoří a ve středu se nachází Mostecká kotlina.