0

Pronájem ostatních nemovitostí Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Nový Jičín. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, garáž, Kopřivnice, ul. Česká

Zařazení: pronájem garáže Nový Jičín, Kopřivnice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu garáž v Kopřivnici. Nachází se v uzavřeném rekonstruovaném objektu bývalých plynáren. Výhodou uzamykatelný vjezd do areálu, kamery. Nyní k dispozici velká garáž s vysokými vraty Možno využít i ke skladovacím účelům. Lze současně...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.