0

Pronájem ostatních nemovitostí Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Pardubice. Celkem 5 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (5)

Pronájem, garáž, Pardubice, 19 m²

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Zelené Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme dlouhodobý pronájem zděné řadové garáže (19 m2) v blízkosti centra Pardubic, u autobusového nádraží. Garáž je suchá, vyklizená, zateplená, s plechovými vraty, osvětlením, vlastním elektroměrem. Tří měsíční vratná kauce. Volné ihned.

Pronájem, garáž, 400 m2, Pardubice - Polabiny

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Polabiny

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme pronájem garáže – parkovacího stání pro auto, motocykl, kolo. Celková plocha od 30 m2 do 400 m2. Podlaha betonová s nátěrem, elektrika 220-380V. Volné ihned.

Pronájem, garáž, 21 m2, Přelouč

Zařazení: pronájem garáže Pardubice, Přelouč

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zděné řadové garáže v Přelouči, Pardubická ulice. Volná od 1. 7. 2017.

Pronájem, garáž, 18 m2, Pardubice - Zelené Předměstí

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Zelené Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem řadové, zděné garáže v Pardubicích, ul. K Židovskému hřbitovu. Garáž stojí na vlastním pozemku a celková výměra činí 18 m2. Udržovaná garáž je v dobrém technickém stavu, je čistá a suchá. Podlaha je betonová, vrata plechová opatřená bezpečnostním...

Pronájem zděná garáž, Pardubice - U Krematoria

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Zelené Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zděné garáže 18 m2 v osobním vlastnictví u krematoria v Pardubicích. Volné od 1.7.2012. Měsíční nájemné 700,- Kč, platba 2 nájmy předem + provize RK.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice z celkového počtu 5.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.