0

Pronájem ostatních nemovitostí Pardubice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Pardubice. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, garážové stání, 18 m2, Pardubice - Drážka

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Studánka

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garážového stání o celkové ploše 18 m2, Pardubice - Drážka. V družstevním vlastnictví, zavedená elektřina, k dispozici montážní rampa a umývárna. Volné od 8/2018.

Pronájem, Pardubice, 18 m²

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Pardubice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme v centru města v Pardubicích k pronájmu dvě kanceláře o velikostech 18 m2 , skladovací prostory cca 12 - 19 m2 a 40 m2 s možnosti parkovaní na dvoře nebo v garáži. V suterénu samostatné menší sklady o velikostech cca 6, 12, 15 a 19 m2. Ve...

Pronájem zděná garáž, Pardubice - U Krematoria

Zařazení: pronájem garáže Pardubice-Zelené Předměstí

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zděné garáže 18 m2 v osobním vlastnictví u krematoria v Pardubicích. Volné od 1.7.2012. Měsíční nájemné 700,- Kč, platba 2 nájmy předem + provize RK.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Pardubice z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pardubice se nachází v severozápadní části Pardubického kraje. Na severu sousedí s Královehradeckým krajem a na západě se Středočeským krajem. Svou rozlohou 880 km2 je nejmenším okresem kraje. Převážná část území leží v Polabské nížině. Malá část na jihozápadě patří do Železných hor a severovýchodní část spadá do Orlické tabule. Vodstvo zde představují řeky Labe s přítoky Chrudimka a Loučná. Za zmínku stojí uměle vybudovaný Opatovický kanál dlouhý 32 km. V okrese se také nachází řada rybníků. V roce 2010 byl počet obyvatel 168 tisíc a hustota populace činila 191 osob na km2. Z celkového počtu 112 obcí má 8 statut města. Sídlem je město Pardubice.