0

Pronájem ostatních nemovitostí Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Písek. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem garáže, OV, 21 m2, Písek - Budějovické Předměstí

Zařazení: pronájem garáže Písek

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v Písku - Budějovické Předměstí - lokalita Nad Šarlákem. Garáž je v dobrém technickém stavu, má celkovou plochu 21 m2 a v současné době je pronajata. Volná bude od 1.3.2019, měsíční nájemné je 1.000,-Kč + provize RK 8.500,-Kč....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Písek z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.