0

Pronájem ostatních nemovitostí Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Plzeň-jih. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem pozemku s chatou v lokalitě Suš, Chocenická Lhota, okr Plzeň -jih

Zařazení: pronájem chaty Plzeň-jih, Chocenice

Stav nemovitosti: novostavba

Nová, nezařízená montovaná chata typu Kamila k dlouhodobému pronájmu. Chata na mírně svažitém pozemku u lesa s výhledem do kopcovité krajiny u Blovic. Oplocený pozemek o ploše 2.829 m2 je vhodný jednak k zemědělskému využití, pěstování zeleniny, chovu...

Pronájem reklamní plochy 8 m2 na rodinném domě v Příchovicích u Přeštic

Zařazení: pronájem Plzeň-jih, Příchovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu reklamní plochu cca 8 m2 na fasádě rodinného domu v Příchovicích u Plzně. Dům se nachází v centru obce přímo u hlavní silnice, která má velkou frekvenci v průjezdu automobilů směrem na Přeštice. Majitel nemovitosti zajistí upevnění...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.