0

Pronájem ostatních nemovitostí Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Praha-západ. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem zděné garáže, 10,8 m2, P-Z, Roztoky u Prahy

Zařazení: pronájem garáže Roztoky Roztoky

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zděnou garáž o velikosti 10,8 m2 na uzamykatelném dvoře, vhodné i jako sklad. K dispozici je osvětlení a elektrické připojení. Garáž se nachází v klidné části Roztok, v blízkosti zastávky vlaku a autobusu. Prohlídky dle...

Pronájem, parkovací stání, Červený Újezd, ul. Hájecká

Zařazení: pronájem garáže Červený Újezd Červený Újezd

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem jednoho krytého, parkovacího stání o velikosti 22 m2, v uzavřeném a střeženém areálu v obci Červený Újezd. Počet parkovacích stání celkem je 8, o celkové výměře 180 m2, možno pronajmout celé. Přístup je z centrálního dvora areálu s asfaltovým...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.