0

Pronájem ostatních nemovitostí Přerov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Přerov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Přerov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem specifického typu nemovitosti 160 m2 Pod Lipami, Přerov Přerov VII-Čekyně

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Přerov, Přerov VII-Čekyně

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Hledáte pronájem prostor pro své podnikání? Dílnu zámečnickou apod?Potřebujete minimálně tři místnosti, případně sklad, garáž s nádvořím a malý dvorek? Pak by Vás mohla zaujmout naše nabídka. Nabízíme Vám k pronájmu část domu o dispozici 3+1 nedaleko...

Pronájem Garáž, Hranice, Sklený kopec

Zařazení: pronájem garáže Přerov, Hranice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu řadovou zděnou garáž v Hranicích na ulici Sklený kopec. Garáž se zavedenou elektřinou 220 V. Cena nájmu je 1.000 Kč + kauce 1.000 Kč + provize RK.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Přerov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Přerov se rozkládá na jihovýchodě Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem a na severovýchodě sousedí s Moravskoslezským krajem. Okres má protáhlý tvar a jeho rozloha činí 845 km2. Povrch je převážně rovinný, na severu do území zasahují Odérské vrchy. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bečvou, Blaty a Válovou. Počet obyvatel je 134 tisíc a na 1 km2 připadá 158 osob. Okres se skládá ze 104 obcí ( 6 měst, 3 městyse). Sídlem okesu je město Přerov. K zajímavým lokacím Přerovska patří zřícenina hradu Helfštýn, Zámek Tovačov a kostel Nanebevzetí Panny Marie.