0

Pronájem ostatních nemovitostí Prostějov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Prostějov. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem garáže

Zařazení: pronájem garáže Prostějov

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

V zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu zděnou garáž, která se nachází ve dvorním traktu bytového domu v centru města - ul. Plumlovská. Garáž je rekonstruovaná, elektřina zavedena, vrata jsou kovová manuální. Volné ihned. Nájemné 1.000,-Kč/měs.,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Prostějov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prostějov se nachází jižní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na severozápadě s Pardubickým krajem. Jeho celková rozloha je 770 km2. Trvalé bydliště má v okresu přes 110 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činí asi 142 osob na km2. Okres se skládá z 97 obcí (5 měst, 6 městysů), sídlem je město Prostějov. Povrch je na západě pahorkatiný a směrem na výhod přechází rovinu. Okresem protékají říčky Hloučela a Romže.