0

Pronájem ostatních nemovitostí Rakovník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Rakovník. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Rakovník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem garáže 17 m2 S. K. Neumanna, Rakovník Rakovník II

Zařazení: pronájem garáže Rakovník, Rakovník II

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem garáže o výměře 17 m2 v ulici S. K. Neumanna v Rakovníku. Garáž je bez přípojky elektřiny. Měsíční nájem činí 950 Kč. Kauce je 4.500 Kč.

Sleva 37%
1 500,- Kč
950,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Rakovník z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rakovník leží v západní části Středočeského kraje. Na jihozápadě sousedí s Plzeňským krajem a na severozápadě sousedí s Ústeckým krajem. Jeho rozloha je 896 km2 a zaujímá tak 5. místo ve Středočeském kraji. Povrch tvoří především pahorkatiny a zvlňené plošiny. Na jihu protéká řeka Berounka. Hustota zalidnění v okresu Rakovník je nejmenší ve Středočeském kraji. Celkový počet obyvatel je 55 tisíc. Z celkového počtu 83 obcí májí 3 obce přiznán status města a 6 obcí je městysem.