0

Pronájem ostatních nemovitostí Rakovník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Rakovník. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Rakovník odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, garáž, Rakovník

Zařazení: pronájem garáže Rakovník

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v Rakovníku. Jedná se o klidnou lokalitu na Zátiší. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, garáž, 85 m2, Rakovník, ul. Pod Václavem

Zařazení: pronájem garáže Rakovník

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže 85 m2 a výšce 4 m v klidném okrajovém sídlišti města Rakovníka. Vhodná na parkování dvou velkých automobilů, nebo na případný sklad materiálu. Dvoje velká plechová posuvná vrata, elektřina funkční, 380 V, odečtový elektroměr, osvětlení...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Rakovník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rakovník leží v západní části Středočeského kraje. Na jihozápadě sousedí s Plzeňským krajem a na severozápadě sousedí s Ústeckým krajem. Jeho rozloha je 896 km2 a zaujímá tak 5. místo ve Středočeském kraji. Povrch tvoří především pahorkatiny a zvlňené plošiny. Na jihu protéká řeka Berounka. Hustota zalidnění v okresu Rakovník je nejmenší ve Středočeském kraji. Celkový počet obyvatel je 55 tisíc. Z celkového počtu 83 obcí májí 3 obce přiznán status města a 6 obcí je městysem.