0

Pronájem ostatních nemovitostí Rokycany

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Rokycany. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Rokycany odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem garáže v Rokycanech

Zařazení: pronájem garáže Rokycany

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronajmu garáž v Rokycanech v ulici Františka Kotyzy (nad areálem bývalého ČSAD). Jedná se o klasickou zděnou garáž s betonovou podlahou a dřevěnými vraty o vnitřním rozměru 5,40 x 3,30 m, šířka vrat je 2,3 m. V části garáže je vytvořeno patro k ukládání...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Rokycany z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.