0

Pronájem ostatních nemovitostí Semily

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Semily. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Semily odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Garážové stání , OV, Harrachov - centrum

Zařazení: pronájem Semily, Harrachov

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme exkluzivně k pronájmu garážové stání se sklípkem v osobním vlastnictví v Harrachově Garážové stání je v apartmánovém domě v centru Harrachova, součástí je menší sklípek. přístupná, ve výborném stavu, s kvalitním zabezpečením. Mimo nájemné roční...

Garáž, OV, 22m2, Harrachov

Zařazení: pronájem garáže Semily, Harrachov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme exkluzivně k pronájmu garáž v osobním vlastnictví o celkové ploše 22m2 v Harrachově Garáž je uzamykatelná na 2 zámky, zavedena elektřina. Nemovitost je situována v rámci garážové zástavby, je suchá ,dobře přístupná, ve výborném stavu, s kvalitním...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Semily z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Semily se nachází ve východní části Libereckého kraje. Na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Rozloha okresu je 699 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 75 tisíc a na 1km2 připadalo 106 obyvatel. Z celkového počtu 65 obcí je 9 měst. Povrch okresu je členitý. Severní část území leží v Krkonoších a oblast Českého ráje na jihozápadě je nížinatá. Okresem protéká řeka Jizera.