0

Pronájem ostatních nemovitostí Šumperk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Šumperk. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Šumperk odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem chalupy Dolní Morava-Vojtíškov

Zařazení: pronájem chalupy Šumperk, Malá Morava

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme krátkodobý pronájem chalupy na Jesenicku 2500/den-8 osob Krasná stylová chalupa na Jesenicku,vhodná v zimě k relaxaci-v okolí sjezdovky i běžecké trasy.V létě cykloturistika s možností koupání-bazén u domu.Kapacita 8 osob,lze i více po dohodě.K...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Šumperk z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Šumperk leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na západě s Pardubickým krajem a na severozápadě hraničí s Polskem. Povrch je velmi členitý. Nadmořská výška se zvedá směrem z jihu k severu. Na východě okresu je Nízký Jeseník, na severu Hrubý Jeseník a na západě jsou Orlické hory. Okresem protékají řeky Morava a Desná. Šumpersko má rozlohu 1313 km2 a řadí se tak na druhé místo v kraji. V 78 obcích (8 měst) žije 125 tisíc obyvatel. Hustota populace činí 95 osob na km2. Sídlem okresu je město Šumperk.