0

Pronájem ostatních nemovitostí Šumperk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Šumperk. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Šumperk odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, garáže, Šumperk

Zařazení: pronájem garáže Šumperk

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zděné garáže v Šumperku. Nabízíme Vám k pronájmu řadovou zděnou garáž v Šumperku. Garáž má dřevěné dveře o výšce 2 m, celkové rozměry garáže jsou: výška 2,3 m, délka 6 m. Cena: 12 000 Kč /rok. Pro více informací volejte realitního makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Šumperk z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Šumperk leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na západě s Pardubickým krajem a na severozápadě hraničí s Polskem. Povrch je velmi členitý. Nadmořská výška se zvedá směrem z jihu k severu. Na východě okresu je Nízký Jeseník, na severu Hrubý Jeseník a na západě jsou Orlické hory. Okresem protékají řeky Morava a Desná. Šumpersko má rozlohu 1313 km2 a řadí se tak na druhé místo v kraji. V 78 obcích (8 měst) žije 125 tisíc obyvatel. Hustota populace činí 95 osob na km2. Sídlem okresu je město Šumperk.