0

Pronájem ostatních nemovitostí Tábor

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Tábor. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Tábor odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem garáže, 14 m2, Na Kopečku, Tábor

Zařazení: pronájem garáže Tábor

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem suché garáže o podlahové ploše 14m2. Garáž je v Táboře na Kopečku v lokalitě u Obecních domů, možný i pronájem za účelem skladu pro obchodního zástupce nebo řemeslníka.V garáži je zavedena funkční elektrická přípojka s podružným měřením....

Plechová hala - garáž

Zařazení: pronájem garáže Tábor

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu plechovou halu o výměře 90 m2 v oploceném areálu. Jedná se o plechovou halu s betonovou litou podlahou, plechová vjezdová vrata. Hala je zejména vhodná pro trvalé umístění skladového materiálu (velké stroje, stavební materiál atd..),...

Sleva 29%
4 125,- Kč
2 925,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Tábor z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem a na východě s krajem Vysočina. Jeho rozloha je 1326 km2. Nadmořská výška se zvedá od jihu k severu. Okresem protéká řeka Lužnice. Na území se také nachází velké množství rybníků. Na jihu můžeme najít Horusický rybník, který je třetí největší v ČR. Počet obyvatel v okrese je 103 tisíc a hustota osídlení je 77 obyvatel na km2. Počet obcí v okrese Tábor je 110 a z toho je 8 měst. Sídlem je město Tábor.