0

Pronájem ostatních nemovitostí Tábor

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Tábor. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Tábor odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem garáže za zimním stadionem, Tábor - Pražské sídliště

Zařazení: pronájem garáže Tábor

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu řadovou garáž v lukrativní zóně Tábora, poblíž zimního stadionu za Sokolovskou ulicí. V garáži je zavedena elektřina 220/380V. Užitná plocha garáže je 18m2. Nová střecha zhotovena přibližně před 6ti lety. Uvedené nájemné je za rok....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Tábor z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Tábor se rozkládá v severní části Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem a na východě s krajem Vysočina. Jeho rozloha je 1326 km2. Nadmořská výška se zvedá od jihu k severu. Okresem protéká řeka Lužnice. Na území se také nachází velké množství rybníků. Na jihu můžeme najít Horusický rybník, který je třetí největší v ČR. Počet obyvatel v okrese je 103 tisíc a hustota osídlení je 77 obyvatel na km2. Počet obcí v okrese Tábor je 110 a z toho je 8 měst. Sídlem je město Tábor.