0

Pronájem ostatních nemovitostí Teplice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Teplice. Celkem 4 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Teplice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem garážových stání, Teplice - Trnovany

Zařazení: pronájem garáže Teplice

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme garážové stání k pronájmu v areálu společnosti UniWel. Jedná se o garáže atypického rozměru, které umožňují parkování jak osobních tak i nákladních automobilů či tahačů. Lokalita je průmyslového charakteru avšak s dobrou dostupností...

Sleva 14%
110,- Kč
95,- Kč

Pronájem, garáž, Teplice, Trnovany, 13 m²

Zařazení: pronájem garáže Teplice

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme pronájem garáže v ulici Horská, Teplice Trnovany. Cena pronájmu 1.300 Kč/ měsíc. Volné ihned - uvolnění garáže dle dohody. Neplatíte provizi.

Pronájem garáže, 19 m2, Osek, ul. Hrdlovská

Zařazení: pronájem garáže Teplice, Osek

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v Oseku, ul. Hrdlovská. Garáž o výměře 19 m2 je v osobním vlastnictví, má dvoukřídlá vrata, celkově udržovaná. Příjezd po obecní komunikaci. Více informací u makléře 7 dní v týdnu.

Sleva 17%
1 200,- Kč
1 000,- Kč

Pronájem garáže, 21 m2, Osek, ul. Smetanova

Zařazení: pronájem garáže Teplice, Osek

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž po renovaci v Oseku, ul. Smetanova. Garáž v osobním vlastnictví po renovaci - střešní krytina, nová fasáda, vnitřní výmalba. Příjezd ke garáži po obecní komunikaci. Volná od března 2018. Více informací u makléře 7 dní v týdnu.

Sleva 17%
1 200,- Kč
1 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Teplice z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Teplice leží na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha je 469 km2. Povrch okresu je velmi členitý. Na severu se nachází Krušné hory a na jihovýchodě je České středohoří. Nejvyšším bodem je Pramenáč s nadmořskou výškou 909 metrů. Okresem protéká řeka Bílina. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 130 tisíc. Hustota populace činila 285 obyvatel na km2. Okres se skládá z 34 obcí, z nichž 8 má statut města. Sídlem je město Teplice.