0

Pronájem ostatních nemovitostí Teplice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Teplice. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Teplice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem garáže, OV, 24 m2, Bílina - Na Chlumu

Zařazení: pronájem garáže Teplice, Bílina

Stav nemovitosti: dobrý

K pronájmu garáž v osobním vlastnictví o celkové ploše 24 m2 v Bílině - Na Chlumu (u pasovky). Garáž stojí na vlastním pozemku, je suchá, možné připojení k elektřině (kus od garáže), vjezd ke garážím a garáž samotná je monitorována kamerovým systémem...

Pronájem Garáže 22 m2, Teplice, ul. Smetanova

Zařazení: pronájem garáže Teplice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem garáže v osobním vlastnictví o ploše 22 m2 v Teplicích, městská část Řetenice Řadová cihlová garáž se nachází v ulici Smetanova a je po částečných úpravách - nový střešní plášť (IPA),oprava vnitřní omítky, zavedení elektřiny lze zajistit...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Teplice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Teplice leží na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha je 469 km2. Povrch okresu je velmi členitý. Na severu se nachází Krušné hory a na jihovýchodě je České středohoří. Nejvyšším bodem je Pramenáč s nadmořskou výškou 909 metrů. Okresem protéká řeka Bílina. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 130 tisíc. Hustota populace činila 285 obyvatel na km2. Okres se skládá z 34 obcí, z nichž 8 má statut města. Sídlem je město Teplice.