0

Pronájem ostatních nemovitostí Uherské Hradiště

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Uherské Hradiště. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Uherské Hradiště odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Nájem garáže Uh. Hradiště, Revoluční.

Zařazení: pronájem garáže Uherské Hradiště

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže na ulici Revoluční v Uherském Hradišti. jedná se o pronájem garáže v místní části Starý Mojmír. Plocha garáže je 20 m2, je ve výborném stavu, jedná se o novější zástavbu. V garáži je elektřina, zásuvka, odečtové hodiny. k vybavení patří,...

Pronájem stylového tanečního baru v Uherském Ostrohu, stylový taneční bar v Uherském Ostrohu

Zařazení: pronájem Uherské Hradiště, Uherský Ostroh

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme exkluzivní pronájem zařízeného stylového tanečního klubu/baru CEZAR v Uherském Ostrohu o rozloze cca 250m2. Klub se nachází ve sklepním prostoru, na který navazují další menší prostory, které slouží jako menší sklady či sociální zařízení. V...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Uherské Hradiště z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Uherské Hradiště se rozprostírá na jihu Zlínského kraje. Na jihozápadě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihovýhodě hraničí se Slovenskou republikou. Jeho rozloha je 991 km2. V roce 2010 zde žilo 144 tisíc obyvatel a hustota obyvatelstva činila 145 osob na km2. Okres se skládá ze 78 obcí (7 měst). Povrch je členitý, na západě území jsou Chřiby a na jihovýchodě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšším místem okresu je Velká Javořina s nadmořskou výškou 970 metrů. Územím protéká řeka Morava s přítokem Olšava. K významným historickým památkám okresu patří komplex církevních staveb na Velehradě, hrad Buchlov a barokní zámek v Buchlovicích.