0

Pronájem ostatních nemovitostí Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Ústí nad Labem. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem garáže Střekov

Zařazení: pronájem garáže Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-Střekov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v obci Ústí nad Labem - Střekov. Garáž o velikosti 16m2 je situována jako vnitřní, řadová. Vratná kauce/jistota je ve výši dvou nájmů. Cena měsíčního nájemného je 1 000,-Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu. Prosím volejte na tuto...

Pronájem garáže, 23 m², Ústí nad Labem

Zařazení: pronájem garáže Ústí nad Labem

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem řadové garáže v komplexu, garáž je vybavena elektřinou. Vjezd z ulice Hoření po asfaltové komunikaci. Dlouhodobý pronájem samozřejmostí.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.