0

Pronájem ostatních nemovitostí Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Ústí nad Labem. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, garáž, Ústí nad Labem, 19 m²

Zařazení: pronájem garáže Ústí nad Labem-Střekov

Stav nemovitosti: dobrý

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem družstevní garáže o velikosti 19m², která se nachází v Ústí nad Labem, Střekově, ulice Marie Hubnerové. Cena pronájmu činí 699 Kč, provize RK ve výši 5 000 Kč. Volná ihned. Doporučujeme prohlídku. Možné dlouhodobé...

Pronájem, garáž,20 m2, OV, Ústí nad Labem, Střekov, Riegrova

Zařazení: pronájem garáže Ústí nad Labem-Střekov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu zděnou řadovou garáž v klidné části Střekova.Garáž je čistá a suchá.Je zcela vyklizená.Střešní krytinu tvoří nová asfaltová IPA.Dveře jsou ze silnějšího plechu a zabezpečeny 3-mi zámky s krytem.V garáži je instalován rozvod elektřiny...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.