0

Pronájem ostatních nemovitostí Vsetín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem ostatních nemovitostí Vsetín. Celkem 7 nabídek v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Vsetín odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (7)

Pronájem garáže Valašské Meziříčí

Zařazení: pronájem garáže Vsetín, Krásno nad Bečvou

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu řadovou garáž ve Valašském Meziříčí, lokalita za Autocentrem Lukáš. Garáž má plechová vrata a je bez elektřiny. Cena pronájmu 700 Kč/měs. Platba nájmu čtvrtletně.

Pronájem garáže Rožnov pod Radhoštěm

Zařazení: pronájem garáže Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže na ulici Meziříčská v Rožnově pod Radhoštěm. Výměra 20m2. Klidná lokalita nedaleko centra města. Garáž po rekonstrukci má sekční vrata na dálkové ovládání je zde zavedená elektřina. Garáž je volná ihned.

Pronájem garáže Valašské Meziříčí

Zařazení: pronájem garáže Vsetín, Valašské Meziříčí

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž ve Valašském Meziříčí na ulici Nerudova. Garáž o výměře 18m2 je po rekonstrukci. Je zde zavedena elektřina. Klidná lokalita v blízkosti centra.

Pronájem, garáž, Branky, 990 m²

Zařazení: pronájem garáže Vsetín, Branky

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem přízemních i patrových nebytových prostor v Brankách na Moravě. Vhodné i jako archív, regály jsou v prostorech. Dále lze pronajmout i jednotlivé části, které disponují samostatným měřením médií, včetně samostatného...

Pronájem zemědělské stavby Vigantice

Zařazení: pronájem ch nemovitostí Vsetín, Vigantice

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem zemědělské stavby seníku v obci Vigantice. Nemovitost je situována v okrajové části obce v prostorách průmyslové zóny, v okolí jsou zemědělské stavby, které jsou převážně využívány ke zpracování dřeva a skladových prostor. Přístup po zpevněné...

Pronájem stylové dřevěnice Hutisko-Solanec

Zařazení: pronájem chaty Vsetín, Hutisko-Solanec

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem stylové dřevěnice v samém srdci Valašska. Lokalita Hutisko – Zákopčí. Pěkně zařízená dřevěnice s výhledem na panorama Beskyd je vhodná pro pobyt aktivních turistů a cykloturistů, kteří chtějí poznávat Beskydy a všechna další zajímavá místa v...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem garáže Rožnov pod Radhoštěm

Zařazení: pronájem garáže Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže na ulici Videčská v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o zděnou garáž s železnými vraty o rozměrech 3,5x 3,8 m. Celková podlahová plocha 60 m2 výška stropu 4 metry. V garáži je zavedena elektřina, možnost případného vytápění. Garáže jsou...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem ostatních nemovitostí a lokalitě Vsetín z celkového počtu 7.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Vsetín leží v severovýchodní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Moravskoslezským krajem a na jihovýchodě hraničí se Slovenskou republikou. Zaujímá rozlohu 1143 km2 a je tak největším okresem kraje. Povrch je hornatý, na severu se nachází Moravskoslezské Beskydy, na jihovýchodě Javorníky, na západě Hostýnské vrchy a ve středu Vsetínské vrchy. Nejvyšší horou je je Čertův mlýn s nadmořskou výškou 1206 metrů. Územím protéká řeka Bečva. Jejími přítoky jsou Vsetínská a Rožnovká Bečva. V 59 obcích (6 měst) žije 145 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění činí 126 obyvatel na km2. Sídlem okresu je město Vsetín. V okrese Vsetín se rozkládá CHKO Beskydy o rozloze 555 km2.