0

Pronájem pozemků České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků České Budějovice. Celkem 4 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem, provozní plocha, Štěpánovice

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu České Budějovice, Štěpánovice

Plocha pozemku: 45m2

Pronájem provozní plochy - prodejní plochy v rušné části obce Štěpánovice u hlavní silnice z Třeboně do Českých Budějovic. Napojení na elektřinu a vodu možné. Vhodné k provozování prodejního stánku ovoce a zeleniny, rychlého občerstvení. Volné ihned.

Pronájem zahrady s chatou, Koroseky Dvůr, na MHD České Budějovice

Zařazení: pronájem pozemků zahrada České Budějovice, Homole

Plocha zahrady: 530m2

Chata o zastavěné ploše cca 16 m2 s pozemkem cca 530 m2 s velmi dobrou dostupností do Českých Budějovic Exkluzivně vám nabízíme možnost pronájmu zahrady s částečně rekonstruovanou chatou - nová plastová okna a dveře, rekonstrukce interiéru. Chata je...

Pronájem, Ostatní, Ledenice, 5619 m²

Zařazení: pronájem pozemků České Budějovice, Ledenice

Plocha pozemku: 5619m2

Zprostředkujeme Vám pronájem dvou parcel v komerční zóně obce Zborov u Českých Budějovic. Celková výměra pozemků činní 5619 m². Jednotlivé parcely lze pronajmout samostatně. K pozemkům vede zpevněná komunikace. Možnost oplocení, stavby haly a atd. Dlouhodobý...

Dlouhodobý pronájem zahrady v Husově kolonii v Českých Budějovicích

Zařazení: pronájem pozemků zahrada České Budějovice

Plocha zahrady: 1195m2

Exkluzivně vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu zahradu o výměře 1195 m2 "Na Číně" v Českých Budějovicích. Jedná se o oplocenou zahradu, na kterou je zavedena elektrická energie. K dispozici je studna s užitkovou vodou. Zahrada je velmi dobře dostupná...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.