0

Pronájem pozemků Chomutov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Chomutov. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Chomutov odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, komerční objekt, 860 m2, Chomutov, Žižkovo nám.

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Chomutov

Plocha pozemku: 860m2

Nabízíme k pronájmu provozní plochu určenou ke komerčnímu využití o velikosti 860 m2, v druhém nadzemním podlaží. Uvedená plocha se nachází ve velice frekventované zóně města Chomutova - OC CENTRAL. Lze využít celých 860 m2, anebo rozdělit na menší prostory,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Chomutov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Chomutov leží v západní části Ústeckého kraje. Na jihozápadě sousedí s Královehradeckým krajem a na západě hraničí se Spolkovou republikou Německo. Na jihu území jsou Doupovské hory a na západě Krušné hory. Nejvýše položeným místem je Klínovec s nadmořskou výškou 1244 metrů. Územím protéká řeka Chomutovka a Ohře, na které se nachází vodní nádrž Nechranice. Rozloha okresu je 935 km2. Počet obyvatel je 125 tisíc a hustota obyvatelstva činí 133 osob na km2. Okres je rozdělen na 36 obcí (7 měst). Sídlem je město Chomutov.