0

Pronájem pozemků Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Děčín. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem pozemku 235 m², Děčín - Staré město

Zařazení: pronájem pozemků Děčín

Plocha pozemku: 235m2

V zastoupení majitele Vám zprostředkujeme možný pronájem pozemku o rozloze 235 m², v Děčíně – Staré Město, na ulici Rytířská a Litoměřická. Pozemek se dá využít pro i podnikatelské účely (parkoviště, zahrada atd.) K pozemku je přivedena elektřina.

Pronájem,provozní plocha,250m2, Teplická ul. Děčín

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Děčín

Plocha pozemku: 250m2

Nabízíme k pronájmu provozní prostory o ploše 250 m2 v ulici Teplická v Děčíně. Prostory vhodné pro parkování cca 10 automobilů. Pro bližší informace volejte makléře.

Pronájem, provozní plocha, 600 m2, ulice Teplická Děčín

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Děčín

Plocha pozemku: 600m2

Pronájem provozní plochy o výměře 600 m2 na Teplické ulici v Děčíně. Částečně zpevněná plocha vhodná pro parkování aut či jiné techniky se nachází za uzamykatelnou bránou. Pro bližší informace volejte makléře.

Sleva 29%
17 000,- Kč
12 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Děčín z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.