0

Pronájem pozemků Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Písek. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

Zahrada pronájem

Zařazení: pronájem pozemků zahrada Písek

Plocha zahrady: 360m2

Přenechám do pronájmu zahradu ČZS v Písku, Staré Lázně. 360 m, voda zdarma, elektřina ne, svažitý terén. Jednorázové odstupné za zahradní chatu, skleník, stromy … 20.000,- Cena není k diskuzi. Roční nájem 800,- Jižní svah, úplný klid, oploceno celkově....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Písek z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.