0

Pronájem pozemků Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Plzeň-jih. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, manipulační plocha s halou, Robčice u Štěnovic

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Plzeň-jih, Útušice

Plocha pozemku: 3072m2

Nabízíme pronájem zpevněné manipulační plochy o celkové výměře 3072 m2, se skladovou halou o rozměrech cca 9 x 37 m. Možnost využití kanceláře v sousedící stavbě, betonová podlaha, vjezd do haly i pro kamiony, dvojí vjezd na pozemek, kamerový zabezpečovací...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.