0

Pronájem pozemků Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Praha-západ. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Podnájem provozní plochy, 550 m², Jílové u Prahy

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Jílové u Prahy Radlík

Plocha pozemku: 550m2

Nabízíme podnájem provozní plochy o rozloze 550 m2 v Jílovém u Prahy - Radlíku. Plocha je ze dvou stran obehnaná vysokým plotem a z jedné budovou. Nachází se v areálu bývalé cihelny, který je střežen kamerovým systémem.

Pronájem provozní plochy, 1133 m², Nučice

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Nučice Nučice

Plocha pozemku: 1133m2

Nabízíme pronájem pozemku - provozní plochy v komerční zóně v obci Nučice, okr. Praha - západ, v těsném sousedství s obcí Rudná u Prahy. Plocha je 1133 m2, příjezd po zpevněné cestě, i před pozemkem dostatek místa pro otáčení nákladním vozem. Pozemek...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.