0

Pronájem pozemků Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Praha-západ. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem pozemku 5.263 m2

Zařazení: pronájem pozemků zemědělská půda Ptice

Plocha pozemku: 5263m2

Dlouhodobý pronájem orné půdy o celkové ploše 5263 m2 na okraji obce Ptice (Praha- západ). Nedaleko pozemku se nachází les a chatová osada. Pozemek je dostupný autem. Možno využít jako výběh pro koně, pěstování plodin aj. Pro více informací nás kontaktujte...

Informace o ceně u prodávajícího

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.