0

Pronájem pozemků Prostějov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Prostějov. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

zemědělská půda 77000m2 Horní Štěpánov Prostějov, zemědělská půda v Horním Štěpánově

Zařazení: pronájem pozemků zemědělská půda Prostějov, Horní Štěpánov

Plocha pozemku: 77000m2

Prodám pole a trvalý travní porost v k.ú. Horní Štěpánov, okr. Prostějov. Celková výměra 7,7 ha. Pole a travní porost uvedeny na LV 435 a LV 777. Na poli je uzavřená pachtovní smlouva. Tuto zakázku Vám zprostředkujime bez provize pro RK.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Prostějov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prostějov se nachází jižní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na severozápadě s Pardubickým krajem. Jeho celková rozloha je 770 km2. Trvalé bydliště má v okresu přes 110 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činí asi 142 osob na km2. Okres se skládá z 97 obcí (5 měst, 6 městysů), sídlem je město Prostějov. Povrch je na západě pahorkatiný a směrem na výhod přechází rovinu. Okresem protékají říčky Hloučela a Romže.