0

Pronájem pozemků Rokycany

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Rokycany. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Rokycany odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, komerční objekt, 200 m2, Mýto, ul. Vojtěšská

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Rokycany, Mýto

Plocha pozemku: 200m2

Nabízíme k pronájmu provozní plochu určenou ke komerčnímu užití, skladování nebo menší výrobu o rozloze 200 m2 v obci Mýto, okres Rokycany. K nabízenému objektu je možné pronajmout i další dva menší prostory o 16 m2 a 12 m2 jako kanceláře. Je zde zavedena...

Pronájem, pozemek, 447 m2, Rokycany

Zařazení: pronájem pozemků pro bydlení Rokycany

Plocha pozemku: 1436m2

Pronájem pozemků na okraji klidné části Rokycan. Předmětem pronájmu jsou tři pozemky o výměře 447 m2, 458 m2 a 393, m2, které je možné pronajmout jednotlivě. Na pozemky je možné postavit mobilheim nebo chatu bez základu. Veškeré inženýrské sítě jsou...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Rokycany z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.