0

Pronájem chalupy, Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem chalupy, Strakonice. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem chalupy a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem domu 433 m2, Škvořetice u Sedlice

Zařazení: pronájem chalupy Strakonice, Škvořetice

Stav chalupy: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu chalupu s malým dvorem a zahrádkou o celkové ploše 433 m2 v obci Škvořetice. Tento objekt o dispozici 3+1, prošel celkovou renovací. Obytná část se skládá ze vstupní haly odkud je přístup do sklípku a do podkroví, dále prostorného...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem chalupy a lokalitě Strakonice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.