0

Pronájem rekreačních objektů Chrudim

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem rekreačních objektů Chrudim. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Chrudim odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, chalupa, Horka - Hlína

Zařazení: pronájem chalupy Chrudim, Horka

Stav chalupy: velmi dobrý

Pronájem chalupy v obci Horka - Hlína u Chrasti. Celková plocha 841 m2. Pronájem chalupy je od 1.11.2018 do 31.3.2019. Chalupa je k pronájmu s vybavením. Parkování na pozemku. Internet zaveden. Nájemné je bez energií. Vratná kauce.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Chrudim z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Chrudim se rozprostírá na jihozápadě Pardubického kraje. Na jihu sousedí s krajem Vysočina a na západě se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 993 km2. Celkový počet obyvatel je 104 tisíc a hustota osídlení je 105 osob na km2. Okres je rozdělen na 108 obcí (11 měst). Povrch okresu je členitý. Na jihu zasahují do území Žďárské vrchy, jihozápadem se táhnou Železné hory a na severovýchodě je území tvořeno Českou tabulí. Nejvyšší bod okresu je 783 metrů nad mořem. Okresem protékají řeky Chrudimka s přítokem Novohradka a řeka Doubravka. K historickým památkám okresu patří státní zámek Slatiňany a zříceniny hradů Košumberk, Lichnice, Oheb a Rychmburk.