0

Pronájem rekreačních objektů Opava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem rekreačních objektů Opava. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Opava odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, garáž, Opava-Kateřinky, 17 m²

Zařazení: pronájem garáže Opava-Opava - Kateřinky

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže , ul. Hálkova 1245/5, Opava-Kateřinky k dlouhodobému pronájmu. Garáž se nachází v domě na ul. Hálkova, ideální pro zájemce bydlící v tomto domě a blízkém okolí. Podlaha betonová, vrata dřevěná, bez vody. Garáž je pro 2 automobily - 2...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Opava z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Opava leží ve středu Moravskoslezského kraje. Na jihozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na severovýchodě hraničí s Polskem. S rozlohou 1113 km2 je třetím nejvetším okresem kraje. V 77 obcích okresu (7 měst, 1 městys) žije 179 tisíc obyvatel a na 1 km2 připadá 160 obyvatel. Sídlem okresu je město Opava. Území okresu je tvořeno Hornoslezskou nížinou na severovýchodě a Nízkým jeseníkem na jihozápadě. Hlavním tokem okresu je řeka Opava s přítokem Moravicí. Na Moravici leží vodní nádrž Kružberk.